Situația voturilor nule la alegerile locale (CJ) din 2024

Top 10 localități după procentul voturilor nule din voturi exprimate

JudetComunaInscrisi pe listePrezentiVoturi valabileVoturi nuleBuletine primiteNule - % din prezentiBuletine neintrebuintate
CVBELIN22641410882528248537.45%1075
BVRACOS259216291102527283332.35%1204
VNNEGRILESTI1364757541216149228.53%735
MMCOLTAU236514601067369260025.27%1140
BVORMENIS16561147875272175323.71%606
BVTICUSU80355443412086521.66%311
MSFARAGAU1277778613165138421.21%606
CJCAMARASU19511160915245215521.12%995
BVSINCA293017021357345321820.27%1516
MSBAHNEA285215341226308304320.08%1509
Scroll to Top